معرفی

شرکت تحلیلگران عصر دیجیتال افتخار دارد که نسل نوینی از خدمات بازاریابی دیجیتال را در تعامل با اینفلوئنسرهای اینستاگرام بطور اختصاصی به صاحبان کالا و خدمات در کشور ارائه دهد. قرارداد و همکاری با اینفلوئنسرهای ایسنتاگرام از برنامه‌های مهم و جذاب برای کسب و کارهاست که اگر انتخاب درستی انجام شود، می‌تواند اثر مثبت قابل توجهی بر برندسازی و فروش صاحبان آگهی داشته باشد. ارزش افزوده خدمات ما، بالا بردن مقیاس تبلیغات شماست.

نرم‌افزار بازریابی اینفلوئنسری

این سرویس، پلتفرم بازاریابی دیجیتال است، پلی که بین صاحبان برندها و اینفلوئنسرها ارتباط برقراری می‌کند و امکان بهینه سازی تبلیغات در فضای اینستاگرام را به لحاظ هزینه و تاثیرگذاری برای سفارش دهنده تبلیغ فراهم می‌کند.
ابزار بازاریابی 360درجه ما امکان اجرای کمپین‌های سریع و موثری را فراهم می‌کند که بازگشت سرمایه بازاریابی (MROI) شما را افزایش می‌دهد. روش ما یک پلتفرم اتوماتیک برای برندهاست که بتوانند مرتبط‌ترین اینفلوئنسرها با کسب و کار خود را بیابند و با آنها ارتباط برقرار کنند و قادر باشند تا کمپین‌های خود را با تحلیل‌های بلادرنگ مدیریت کنند. همچنین عملکرد هر کمپین را ارزیابی و کمپین‌های آینده را بهینه‌سازی کنند.

خدمات مدیریتی کمپین

متخصصان تیم ما هرکاری را انجام می‌دهند که شما به اهدافتان برسید. ما شما را برای یافتن بهترین اینفلوئنسرها در هر حوزه راهنمایی می‌کنیم، در مذاکرات کنار شما هستیم، و مدیریت کل فرایند کمپین، گزارش‌دهی عمیق و پرداخت‌ها را برعهده می‌گیریم.